DOROST

KDO VLASTNĚ JSME?

Jsme DOROSŤÁCI: teenageři od 12 do 17 let.

MLÁDEŽ: od 18 a dál... 

kdy se scházíME?

Každý pátek od 17:00.

JAK TAKOVÉ DOROSŤÁCKÉ SETKÁNÍ VYPADÁ?

Setkáme se v naší krásné útulné dorostovně a před začtkem programu konverzujeme se svými přáteli o našich radostech a starostech.

Po zahájení programu si pod vedením různých hudebníků zazpíváme pár písniček, kterými oslavujeme našeho Boha. 

Na úvod si zahrajeme jednu dvě hry, u kterých se seznámíme s novými příchozími a utužíme navzájem vztahy. Občas taky vybijeme přebytečnou energii, ale hlavně si užijeme spoustu srandy.

A protože láska prochází žaludkem, na žádném dorostu nechybí nějaké to jídlo, pod nímž se skoro prohýbají stoly (ale to je spíš těmi nestabilními stoly). Je jen na Tobě jestli ochutnáš naše dobroty nebo nás pohostíš svými vlastními. Jedno však je jisté - s prázdným žaludkem odsud neodejdeš!

Hlavní bod našeho programu však zajistí řečník se zajímavým povídáním o tématech, která zajímají lidi, jako jsme my. Povídáme si o našem chování, pocitech, vztazích k druhým a přemýšlíme, jak by se měl člověk nejlépe chovat v určitých situacích. Někdy místo řečníka poslouží krátký film. Vše může být zakončeno povídáním si o daném tématu v malých skupinkách.

Na konci samozřejmě nechybí společná modlitba a pak už volný program, každý podle svého gusta - hry, zpěv, povídání si, dojídání jídla, společné zážitky plné smíchu a přátelství. Pak už jen cesta domů a těšení se na další pátek.

O co nám jde?

Během společných setkání upevňujeme vztahy nejen mezi sebou ale i s naším Bohem. Chceme Mu naslouchat a volat k Němu, a věříme, že s každým z nás má svůj dokonalý plán.